YSD İngilizce Kursu Ankara

YDS kısaltmasına daha önceleri üniversite sınavlarına hazırlık yapanlar aşinadır. Fakat bu sefer karşımıza KPDS-ÜDS sınavının yerine gelen sınavın kısaltması olarak çıkmış bulunmaktadır. YDS sayesinde sadece KPDS ÜDS değil aynı zamanda içeriğinde İngilizce barındıran diğer sınavlarda YDS çatısında birleşmiş oldu. Bu sınavlardan biri de içeriğinde İngilizce ölçme bölümü de bulunduran KPSS dir.

Çağrı Dil YDS Kursu,  YDS Programının temel amacı; YDS sınavında başarılı olmanız için gerekli bilgi, sınav stratejisi ve pratiğini kazanarak mümkün olan en kısa sürede en yüksek notu alabilmenizdir. Bu nedenle, sınav hazırlık müfredatımız, Yeni YDS sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanı sıra, YDS sınav tekniği ve sınavda kullanacağınız stratejiler ile sınav pratiğine yönelik çalışmaları da içermektedir.

Akademik hocalarımız ve yeni YDS sınavına uygun Özel Müfredatımız ile YDS Sınav Eğitimlerimiz; güncel sorular ve YDS sınav teknikleri konusunda uzman ve Akademik geçmişi olan hocalar tarafından verilmektedir. Dersler yeni YDS sınav formatına göre hazırlanmış müfredatlar la yapılmaktadır. Derslerde sınav odaklı bir yol izlenerek; gereksiz ve sınavda işinize yaramayacak konular elenip etkin bir eğitim verilmektedir.

YDS sorularının hazırlanışı ve zorluk derecesinin son KPDS den farklı olmayacağı ön görülüyor.  OSYM son senelerde sınavın içeriğinde bolca değişiklik yaparak sınavı eskiye oranla oldukça zorlu hale getirmişti.  Hatta bu değişiklik ile önceleri yüksek puan alanların aynı puanı almak için takviye eğitimler  almak zorunda kaldığını görmekteyiz.

YDS ile adayların yaşayabilecekler en beklenmedik durum ise daha önceden akademik takvimde yayınlanan sınav tarihlerinin birleştirilerek değiştirilmiş olması. Bu nedenle KPDS adayları ne yazık ki neredeyse 2 ay geriye alınan sınava hazırlanmak için daha az süreye sahipler. Bunun yanında ÜDS adaylarının önceleri can simidi olan KPDS ye girmeleri hayal olmuş durumda. Dolayısı ile ÜDS ciler ikinci şanslarından KPDS ciler ise önlerindeki zamandan oldular.

Bu vasıta ile ortaya çıkan bu olumsuzluğu ortadan kaldırmak için adaylar normalden biraz daha fazla efor sarfetmek zorunda kalacaklar. Adayların bu süreçte profesyonel bir YDS kursu ile çalışmalarını kendi başarıları adına önemsiyoruz.

Yeni yönetmelik gereği, yılda iki defa YDS sınavı yapılacak olup, ÖSYM tarafından uygulanan ve içinde yabancı dil seviyesi tespit sorusu veya testi bulunan sınavlarda ise yabancı dil sorusu veya testi bulunmayacak, bu adayların sınav sonuçlarının değerlendirilmesinde YDS’den alacakları puanlar kullanılacak.

sanal ofis kiralama