Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çağrı Dil Çocuklar İçin İngilizce Kursu olarak yabancı dil eğitiminin en verimli olduğu dönemin çocukluk dönemi olduğu bilinciyle çocuklarımızın İngilizce eğitimine özel olarak önem vermekteyiz.

İngilizce eğitimin en faydalı olduğu dönem çocukluk dönemidir. Bu yüzden bizler Çağrı Dil İngilizce Kursu olarak, çocuklarımızın İngilizce eğitimine fazlasıyla önem göstermekteyiz.

İngilizce çocuk yaşta öğrenilmeye başlanırsa;
» İngilizceyi neredeyse hatasız öğrenir,
» Mevcut okulundaki ingilizce derslerindeki başarıları fazlasıyla artar,
» Kendilerine olan güvenleri artar,
» İletişim yetenekleri gelişir,
» Farklı toplumları ve kültürleri daha rahat anlamaya başlarlar.

Daha detaylı bilgi ve kampanyalı fiyatlar için bizi hemen arayın, çocuğunuzun İngilizce’sini birlikte geliştirelim…

Yaş Grupları

Çağrı Dil Okulu İngilizce Kursu programlarımız arasında çocuklar için ingilizce kursu programları da yer alıyor. Çocuklar için ingilizce kursu ankara eğitimlerimize yaş sınırlamamız bulunmaktadır. Yaş sınırlamalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz :

Eğitimlerimizde Arasında Olan İngilizce Yaş Grupları

  • 9 Yaş İngilizce Kursu Ankara
  • 10 Yaş İngilizce Kursu Ankara

Eğitimlerimizde Arasında Olmayan İngilizce Yaş Grupları

  • 5 Yaş İngilizce kursu
  • 6 yaş ingilizce kursu
  • 7 yaş ingilizce kursu
  • 8 Yaş ingilizce kursu

Çocuklar için ingilizce kursumuz azami 12 kişilik modern sınıflarımızda yapılmaktadır. Sınıfta oturma düzenimiz ve masa dizaynımız, öğrencinin tahtayı, öğretmeni ve görselleri rahatlıkla görebilecek bir biçimde düzenlenmiştir. Sandalyeler  tekerlekli , ergonomik ve boyu ayarlanabilir özellikte olduğu için öğrencinin derse konsantre olmasını sağlar ve ders sonunda yorulduğunuzu hissetmezsiniz.

Derslere düzenli katılım göstermek, öğrenme açısından olmazsa olmazdır. Konular kaçırıldığında veya noksan öğrenildiğinde ilerleyen konular daha zor anlaşılmaktadır. Her öğrencinin derslere %90 ve üzeri katılım göstermesi MEB’in getirdiği bir zorunluluktur. Okulda verilen ödevlerin eksiksiz ve zamanında yapılması sizlerin faydasına olacaktır. Çağrı Dil Çocuklar İçin İngilizce Kursu Ankara okulumuzda, derslere katılım, vaktinde katılım gösterilmesi ve ödevlerin yapılması, ders esnasında aktif ve katılımcı olmanız, öğretmenleriniz tarafından gözlemlenmekte ve kur başarı değerlendirmesinde dikkate alınmaktadır.

Öğretmenlerimizi dikkatle seçiyoruz. Öğretmenlerimizin dil eğitimi diploması ya da formasyon eğitimi sahibi olmasını yeterli görmüyoruz. Çocukları seven, onların sevdiği çizgi filmleri , kitapları, oyunları bilen; sabırlı, iletişimi güçlü, en az onlar kadar enerjik bireyler olmalarına önem veriyoruz. Öğrenme sürecinde ailenin çok büyük bir rolü olduğunu biliyoruz. Çocukların dil eğitiminin bireysel değil grup işi olduğuna inandığımız vizyonumuz doğrultusunda uzman kadromuz ilk olarak öğrenci ve aile ile görüşür sonrasında öğrencinin kişisel ihtiyacına cevap verecek bir model geliştirilir. Çocuklar için ingilizce kursu ankara

sanal ofis kiralama