Birebir İngilizce Kursu Ankara

Ülkemizin başkenti olan ve özellikle eğitim alanında da başı çeken illerimizden Ankara’da özellikle dil öğrenme konularında da özel sektörde önemli ataklar yapılıyor. Ankara Birebir İngilizce Kursu konusunda özellikle Çankaya Kızılay civarında açılan ingilizce kursları ile bu sektörün öncülerinden.

Büyüklü küçüklü onlarca dil kursunun olduğu Kızılay’da bazı bölgelerde aynı apartmanda bile 2’den fazla yabancı dil kursu bulunması mümkün. Kızılay en fazla ingilizce kursunun bulunduğu semtken, Keçiören Yenimahalle Batıkent Etimesgut Ümitköy ve Mamak’ta da başarılı yabancı dil eğitim merkezleri göze çarpıyor.

Haliyle Ankara İngilizce kursu seçimi yaparken karşınıza onlarca seçenek çıkıyor. Bir sürü kurs arasından hangisinin sizin için en faydalı olacağını kestirmek gerçekten çok zor. Çünkü bazı kurslar fiyatları ile bazı kurslar eğitmenleri ile bazı kurslar başarıları ile sizlere çok cazip gelebiliyor ve karar vermek bu aşamada bir hayli güç oluyor.

Ankara Birebir İngilizce Kursu Fiyatları

Birebir ingilizce kursu fiyatları olarak normal grup ingilizce eğitimlerine göre biraz daha yüksek kalıyor. Çünkü kişiye özel eğitim , kişiye özel tahsis edilen öğretmen ve kişiye özel tahsis edilen bir ortam olması gerekiyor. Bu açıdan bakınca bir ingilizce kursu hocasının saat başı kazanması gereken para, 20 kişilik bir sınıf yerine sadece bir öğrenciye kalıyor. Bu nedenle de maddi olarak biraz külfetli oluyor. Ancak çok hızlı bir süreç içerisinde çok kaliteli bir eğitim almak ve az zamanda çok işler başarmak istiyorsanız grup eğitimleri yerine maddi imkanınız elveriyorsa birebir ingilizce kursu ankara almanızı tavsiye ederiz.

Birebir kişiye özel ingilizce kursu eğitimi fiyatları gideceğiniz kursa göre saat başı 50 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. Bazı eğitim kurumlarında eğitmenler Türk hocalar olurken bazı eğitim kurumlarında ise anadili ingilizce olan yabancı hocalar bulunmaktadır. Hali ile eğitmenin ingilizce bilgi seviyesinin iyi olması eğitim fiyatlarının da değişkenliğine sebep olmaktadır.

sanal ofis kiralama