İş İngilizcesi Kursu Ankara | İş İngilizcesi Kursu Fiyatları | En iyi iş ingilizce kursu | ankara çankaya kızılay

Ankara ingilizce kursları arasında en kapsamlı dil okullarından olan Çağrı İngilizce Kursu sunar. İş İngilizcesi kursları iş dünyasında yer alan kişilerin, özellikle uluslar arası alanda iş hayatına adapte olmaları ve diğer ülkelerde bulunan müşteri ve meslektaşları ile etkili bir iletişim kurmasını ve iş hayatının getirdiği İngilizce gereksiniminin giderilmesi amacıyla düzenlenmektedir.

Genel iş İngilizcesi kursları; İşletme, borsa, satış ve pazarlama, ekonomi, sunum teknikleri, etkili ve ikna edici e posta yazabilme gibi farklı konuları içeriğinde bulundurur. Bu kurs dahilinde iş dünyasının ilgi ve ihtiyaç alanları üzerine yöntemler tasarlanır ve eğitimler konusunda uzman kişiler tarafından verilir. Eğitim esnasında sık sık bir takım canlandırmalar, tartışmalar kursiyerler arasında gerçekleştirilerek pratik yönde de eğitimler gerçekleştirilmektedir.

İş İngilizcesi kursları belli modüller dahilinde verilmektedir. Her modül için kursiyerin katılım yapabileceği saatlere göre 4 ile 11 hafta arasında belirlenen bir kurs süresi belirlenmektedir. Bu kurstan faydalanmak isteyenlerin Genel İngilizce 4. Seviye ve üzeri İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir. Eğitim verilecek sınıflar yapılacak olan seviye tespit belirleme sınavı sonucu her kursiyerin kendi seviyesine uygun kişilerle eğitim almasını sağlayacak şekilde belirlenmektedir. Ankara’da ingilizce kursu araştırıyorsanız doğru adrestesiniz.

İŞ İNGİLİZCESİ KURSUNDA VERİLEN EĞİTİM BAŞLIKLARI

İş İngilizcesi kurslarında belli başlı konular üzerinde farklı eğitimler verilmektedir. Bu eğitim konuları içinde en önemli olanlarının başında iş toplantıları, iş yemekleri ve iş seyahatleri, telefonda etkili konuşma, etkili iş mektubu ve e posta yazma, İngilizce CV hazırlama gibi konular öncelikle ele alınmaktadır. Bu konuların dışında daha ileri seviye konular olarak; İngilizce sözleşmeler, satış ve pazarlama, finansal incelemeler, reklam, iş ahlakı, liderlik, rekabet gibi konular üzerinde uzman eğitmenler tarafından eğitimler sunulmaktadır. Kurs süresince kursiyerlerin faydalanacakları materyaller kurs tarafından karşılanmakta ve her modül için farklı materyaller kullanılmaktadır. İş İngilizcesi Kursu Ankara | İş İngilizcesi Kursu Fiyatları | En iyi iş ingilizce kursu | ankara çankaya kızılay

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required